Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Photos from Czech School & Community Manchester's post ... See MoreSee Less

Image attachmentImage attachment+5Image attachment

Photos from Czech School & Community Manchester's post ... See MoreSee Less

Image attachmentImage attachment+1Image attachment

Již dnes další díl našeho Filmového klubu! Tak doražte! ... See MoreSee Less

Video image

Poslední závod (2022) oficiální HD trailer ... See MoreSee Less

Video image

Comment on Facebook

Máme pro vás tip na stránky Čeština pro všec, kde mimo jiné můžete nalézt krátká vysvětlující videa různých gramatických lahůdek. Doporučujeme stránky vaší pozornosti. ... See MoreSee Less

Knihovna Czech Community Centre Manchester je plná knižních pokladů. ... See MoreSee Less

Jsme pyšní, že jedna z našich maminek je hlavní tváří The Crescendo Cakery a ochotně nám připravuje různé české i mezinárodní delikatesy na naše akce. I díky jejím úžasným kouzlům s potravinami se náš víkend s cimbálovkou Záletníci vydařila. Děkujeme všem dobrovolníkům z řad našich rodičů a dětí za jejich pomoc s přípravou vynikajících jídel a se zdobením sálů. ... See MoreSee Less

Jsme pyšní, že jedna z našich maminek je hlavní tváří  The Crescendo Cakery a ochotně nám připravuje různé české i mezinárodní delikatesy na naše akce. I díky jejím úžasným kouzlům s  potravinami se náš víkend s cimbálovkou Záletníci vydařila. Děkujeme všem dobrovolníkům z řad našich rodičů a dětí za jejich pomoc s přípravou vynikajících jídel a se zdobením sálů.Image attachmentImage attachment+1Image attachment

Comment on Facebook

There is simply nothing better than "česneková pohádka"! Thank you for all the love you put into your creations!

České komunitní centrum zahájilo novou službu pro všechny spoluobčany mířící na Generální konzulát ČR v Manchesteru. Nově se u nás můžete nechat vyfotografovat na cestovní pas ČR. Fotografie děláme v požadované kvalitě a správných rozměrů. Potřebné formuláře ke schůzce Vám vytiskneme a pokud budete potřebovat, tak i s vyplněním pomůžeme. Czech Community Centre Manchester jsme zde pro vás! ... See MoreSee Less

1 week ago
Czech School & Community Manchester

... See MoreSee Less

Comment on Facebook

Naprosto vynikajici film, nenechte si ujit!

2 weeks ago
Czech School & Community Manchester

... See MoreSee Less

Detailní informace a pomoc při registraci k volbám vám také poskytneme v Czech Community Centre Manchester! Každý všední den od 10 - 15 hodin.❗️ Prezidentské volby se blíží!

Pokud plánujete volit v zahraničí, nezapomeňte si zařídit všechny potřebné náležitosti.

Podívejte se na bližší info ➡️ www.mzv.cz/jnp/cz/zahranicni_vztahy/krajane/volba_prezidenta_republiky_2023_v/index.html
... See MoreSee Less

Detailní informace a pomoc při registraci k volbám vám také poskytneme v Czech Community Centre Manchester! Každý všední den od 10 - 15 hodin.

Comment on Facebook

Dobrý den, je šance získat informace mailem? Nebo telefonicky? Stránky mzv bohužel nejsou úplně uživatelsky přívětivé, co se týče vysvětlení různých možností jak se registrovat a jaké dokumenty třeba poskytnout v rámci získání volebního průkazu/registrace. Děkuju!

My jsme vždy vděční za jakoukoliv zpětnou vazbu, ale takovýto feedback od jednoho návštěvníka večera v Leylandu vždy potěší (re. vystoupení cimbálové muziky CM Záletní):
The organisation, the music, the food and the atmosphere were all first class. In particular I felt that the quality, choice and variety of food, both sweet and savoury, was a step up on previous years. The musicians are just delightful and appealed to those of all ages - their stamina on a very hectic tour is admirable.
... See MoreSee Less

Photos from Czech School & Community Manchester's post ... See MoreSee Less

Image attachmentImage attachment+4Image attachment

Comment on Facebook

Bylo to supeer. Příští rok doufejme znovu !! Děkujeme. I loved it. Thank you so much. 😊😉👍👍

A toho jídla 😭

Knihovna Czech Community Centre Manchester nabízí k zapůjčení knihy pro děti i dospělé. Už jste se tam byli podívat?V knihovně našeho Českého centra naleznete nejen knižní klasiku, ale také knihy, ve kterých se prolíná čeština s angličtinou. Knihu My name is Karamel napsala Michaela Sanytrová, paní učitelka z londýnské české školy.

Jednoho dne paní učitelka přinese do třídy plyšového medvídka. Děti mu dají jméno Karamel a pomáhají mu poznávat angličtinu, místní život a také obrovský Londýn. Vyprávění je určeno všem, kteří chtějí lehce proplouvat oběma jazyky.

"Kdyby tehdy nad krbem nevisely červené punčochy, nikoho by nenapadlo, že je prosinec. Venku nebylo po sněhu ani památky a podle deště to spíš naž na Vánoce vypadalo na apríl. Karamel se zrovna vyhříval na parapetu, měl zavřené oči a spokojeně se usmíval."

A jak to bylo dál se dozvíte, když si u nás knihu vypůjčíte.

Otevřeno máme od pondělí do pátku, 10:00 - 15:00. Za knihu zaplatíte 5 GBP deposit a výpujčka je zpoplatněna 1 GBP, která jde na nákup nových knih.
... See MoreSee Less

Knihovna Czech Community Centre Manchester nabízí k zapůjčení knihy pro děti i dospělé. Už jste se tam byli podívat?

A takto se včera s cimbálovou muzikou rozloučili ty nejvytrvalejší. 😢 ... See MoreSee Less

A takto se včera s cimbálovou muzikou rozloučili ty nejvytrvalejší. 😢

Pár dalších z právě uplynulého víkendu. Jako obvykle úplně senzační víno od Vinařství Mádl a dvě nádherná vystoupení cimbálové muziky Záletníci, ale naše hodovní stoly byly letos naprosto jedinečné!!! A dvakrát za sebou! Takže ještě jednou děkujeme! Stanislav Mádl - Váš vi CM Záletní The Crescendo Cakery
A v neposlední řadě také Czech Consulate General in Manchester za veškerou pomoc a asistenci, bez které by se nic neudálo!
Tyto večery s cimbálovkou se prostě neomrzí a už teď se nám stýská!
... See MoreSee Less

Pár dalších z právě uplynulého víkendu. Jako obvykle úplně senzační víno od Vinařství Mádl a dvě nádherná vystoupení cimbálové muziky Záletníci, ale naše hodovní stoly byly letos naprosto jedinečné!!! A dvakrát za sebou! Takže ještě jednou děkujeme! Stanislav Mádl - Váš vinař CM Záletníci The Crescendo Cakery
A v neposlední řadě také Czech Consulate General in Manchester za veškerou pomoc a asistenci, bez které by se nic neudálo!
Tyto večery s cimbálovkou se prostě neomrzí a už teď se nám stýská!Image attachmentImage attachment+Image attachment

Comment on Facebook

Velmi pekne Dakujeme vsetkym co sa podielali a zorganizovali stretnutie a aj Zaletnikom ze nam do dalekeho Anglicka priniesli kusok domova a mohli sme sa zabavit 😘

Krásné Irenko

Click here for more updates on our Facebook page